Apie mane: Agnė Ignotienė

HR konsultantė, mokymų dizainerė, tinklaraščio autorė

Personalo specialistai susiduria su daugybe iššūkių: kaip greitai prisiderinti prie besikeičiančios rinkos, kaip atliepti verslo poreikius ir visa tai padaryti neprarandant žmogiškumo ir žmogiško priėjimo prie kiekvieno darbuotojo. Ant kulnų lipa ir personalo funkcijos skaitmeninė transformacija, dėl augančio kompleksiškumo darosi sunkiau aprėpti visumą. Jei jums visa tai pažįstama ir reikia papildomų rankų ar „smegenų“, aš, Agnė Ignotienė, su malonumu jums padėsiu įveikti šiuos sunkumus.

Esu personalo valdymo ekspertė ir mokymosi entuziastė. Daugiau nei 15 metų dirbau tarptautinėse vidutinio ir stambaus verslo organizacijose personalo srityje. Turiu nemažai vadovavimo patirties tiek lokalioms tiek tarptautinėms komandoms. Esu pati sukūrusi ne vieną rezultatyvią mokymų programą. Taip pat turiu 10 metų mokymų vedimo patirties tiek Lietuvoje tiek tarptautiniuose renginiuose.

Savo paslaugomis noriu prisidėti prie personalo valdymo bendruomenės sėkmės Lietuvoje. Taip pat rašau tinklaraštį. Jame apžvelgiu užsienio šaltinių, tokių kaip Harvard Business review, Association for talent development, The learning guild, e-Learning industry ir kitų tinklaraščių straipsnius, pateikiu patarimų personalo vadovams ir įmonių vadovams apie personalo valdymo tendencijas bei gerąsias praktikas, supažindinu su HR skaitmeninimo naujovėmis ir inovacijomis e. mokymų srityje, plėtoju su mokymais susijusias temas.

Jei mums pakeliui, kviečiu bendrauti.

Nuoširdžiai, Agnė Ignotienė

MB E. Mokymų sprendimai