Darbų pavyzdžiai

Čia mano sukurti e.mokymų pavyzdžiai. Šių pavyzdžių tikslas yra parodyti e. mokymų kūrimo metodiką bei technines galimybes. Turinys, nors ir aktualus, yra tik iliustracija. Ir žinoma, techninės galimybės pavaizduotos čia yra tik maža dalis to, apie ką galima galvoti.

E. mokymų pavyzdys: Grįžtamasis ryšys vadovams

Mano atlikti darbai:

  1. Auditorijos poreikių analizė. Dirbdama personalo vadove esu dirbusi su nemažai naujų vadovų, tad jų poreikius išsivardinau remdamasi savo ankstesne patirtimi. Taip pat numačiau mokymų struktūrą, kuri leido pereiti prie sekančių e. mokymų kūrimo etapų.
  2. Mokymosi veiklų kūrimas. Kurdama mokymosi arba pasitikrinimo veikslas norėjau sukurti tokias interakcijas, kurios suteiktų galimybę besimokančiajam pasitreniruoti teorinių modelių taikymą bei priimti sprendimus ir pamatyti tų sprendimų pasekmes. Stengiausi sukurti tokias veiklas, kurios būtų kiek įmanoma labiau tikroviškos ir emociškai įtraukiančios.
  3. Mokymų medžiagos kūrimas. Šių mokymų kūrime buvau ne tik mokymų technologė arba instruktavimo dizainerė, tačiau ir turinio ekspertė. Tai leido mano ilgametė personalo valdymo patirtis. Klientui kuriamų mokymų metu turinio ekspertas yra kliento darbuotojas.
  4. E. mokymų laikmenos kūrimas. Kurdama e. mokymus parinkau spalvinę kompoziciją, nuotraukas iliustruojančias teorinę medžiagą, mokymų turinį sudėjau į interaktyvų formatą, sukūriau pasitikrinimo užduotis pasitelkdama standartinius blokus ir vieną bloką pasitelkdama UX žinias suprogramavau pati.
  5. E. mokymų talpinimo sprendimas ir įgyvendinimas.

Įrankis: Rise 360, Storyline 360

Auditorija: pradedantys vadovai.

Launch Presentation

Norite sužinoti daugiau?

Čia galite rasti daugiau informacijos apie instrukcinį dizainą, mokymų kūrimą ir e. mokymus.

Susisiekime. Gal norite savo darbuotojus apmokyti techininių žinių, ar minkštųjų įgūdžių? O gal supažindinti su nauju ar esamu procesu? Tikrai galime surasti įvairių sprendimo būdų.