Paslaugos

Šiuolaikiški ir inovatyvūs talentų valdymo sprendimai jūsų verslui

Nuo strategijos iki praktinių sprendimų: viskas ko reikia, jūsų personalo valdymo sprendimų tobulinimui ir organizacinės kultūros gerinimui.

confident elegant lady in eyeglasses hosting webinar

HR verslo valdymo konsultacijos

Didele darbuotojų kaita, prastas darbuotojų įsitraukimas – tai simptomai, rodantys sistemines talentų valdymo praktikų spragas. Norite įsivertinti savo personalo praktikos efektyvumą, o gal reikia papildomų rankų diegiant naujus personalo valdymo procesus ar IT sprendimus. Susitiekime. Turėdama daugiau nei 15 metų personalo valdymo ir vadovavimo patirties, atliksiu jūsų personalo procesų auditą, sukursiu personalo valdymo politikas ar kitus sprendimus, padėsiu suvaldyti pokytį talentų valdymo srityje.

Jūsų e. mokymų kūrimas

Kuriu e. mokymus pagal jūsų turinį. Tai darau pasitelkda mokymų psichologijos, grafinio dizaino ir IT kompetencijas bei įrankius. Ar tai būtų naujokų įvadiniai mokymai, ar reguliatorių įpareigoti mokymai, o gal techninių ar minkštųjų kompetencijų ugdymas, visa tai galima daryti virtualiai, tokiu daržnumu, kokiu būtina ir užtikrinant atitiktį. Diegiate naują procesą įmonėje ir reikia apmokyti daugybę žmonių? Ieškote būdų, kaip efektyviai apmokyti dažnai samdomus naujokus? Reguliatoriai tikisi, kad jūs užtikrinsite, kad visi darbuotojai yra supažindinti su atitinkama mokymų medžiaga? Susisiekime ir galėsime aptarti, kaip jūsų turinį pertekti interaktyviai, inovatyviai ir estetiškai.

photo of man holding a book

Mokymų programų kūrimas

Norite išbandyti e. mokymų sprendimus jūsų organizacijoje, bet nežinote nuo ko pradėti? Diegiate LMS sistemą, o gal norite gerinti savo mokymų programų efektyvumą? Pamąstykime kartu ir sudėliokime jūsų organizacijos mokymų strategiją, atlikime esamų mokymų programų auditą. Galiu patarti, kaip išsirinkti tinkamiausią jūsų organizacijai mokymų administravimo įrankį, sukurti mokymų programą, kuri atlieps jūsų darbuotojų žinių ir įgūdžių spragas.


Sukurkime kažką gražaus kartu

Norite sužinoti daugiau? Rezervuokite laiką susitikimui arba apžiūrėkite mano e. mokymų pavyzdžius